Partizan i Vojvodina podelili bodove – bez golova u Humskoj

© Foto : FK PartizanFudbaleri Partizana
Fudbaleri Partizana - Sputnik Srbija, 1920, 01.09.2024
Fudbaleri Partizana remizirali su sa Vojvodinom u utakmici bez golova (0:0) u sedmom kolu Superlige.
Imali su fudbaleri Partizana težak zadatak pred sobom jer je najpre trebalo zaboraviti neuspeh u kvalifikacijama za evropska takmičenja, a onda i izaći na megdan Vojvodini.
Početak je bio nešto nervozniji na obe strane, pa je tako sudija već u šestom minutu pokazao dva žuta kartona, jedan Seidu Koraću i jedan Stefanu Kovaču.
Fudbaleri Vojvodine prvi su imali konkretniju priliku, ali je siguran na golu bio Aleksandar Jovanović.
Opasniji su Vojvođani bili u nastavku, pune ruke posla imao je golman crno-belih, ali bio je apsolutno na visini zadatka. U prvih 45 minuta Partizan je imao svega jedan šut u okvir gola.
Prijala je pauza fudbaleri Partizana koji su se na teren vratili preporođeni i počeli su da igraju daleko bolje, međutim to i dalje nije bilo dovoljno da se rezultat na semaforu promeni.
U samoj završnici nekoliko sjajnih šansi imali su crno-beli, ali sačuvao je u tim situacijama gol Rosić.
Uzbudiljv finiš završen je bez golova, fudbaleri Partizana i Vojvodine osvojili su po bod.