Fudbalski trener Aleksandar Stanojević - Sputnik Srbija

Partizan bez Evrope!

Fudbaleri Partizana neće igrati najesen u Evropi pošto su posle kvalifikacija za Ligu šampiona i Ligu Evrope ispali i iz trke za mesto u Ligi konferencija, porazom od 1:0 na gostovanju Gentu posle istovetnog neuspeha u prvoj utakmici u Beogradu.
Partizan je odigrao bolju utakmicu nego na svom terenu, imao je veliki broj šansi, naročito u prvom poluvremenu.
U nastavku je rival preuzeo inicijativu, već na startu je imao dve velike šanse, a pošto je trener Aleksandar Stanojević bacio sve karte na napad, u 88. minutu je Delorž iskoristio prostor i sjajnim udarcem levom nogom matirao golmana Jovanovića.
Tok meča ste mogli da pratite uz Sputnjik:
19:56 28.08.2024
90+5' - Kraj! Poraz Partizana!
Crno-beli ostaju bez Evrope!
19:51 28.08.2024
90' - Nema gola, igra se još pet minuta
Kalulu je zakasnio, a sudija je produžio meč.
19:48 28.08.2024
88' - Partizan primio gol!
Delorž se sjajno otvorio, izvan kaznenog prostora je šutirao levom nogom u suprotan ugao i matirao Jovanovića.
Partizan gubi 1:0, ukupno 2:0.
19:38 28.08.2024
77' - Šteta!
Sjajna lopta Natha za Jovanovića koji je dvaput zalomio Vatanabea, ali ga je Japanac sustigao pri pokušaju šuta.
19:34 28.08.2024
75' - I Nikolić ide na teren
Izlazi Zahid.
19:25 28.08.2024
66' - Na terenu je i Natho
Izašao je Zubairu.
19:22 28.08.2024
62' - Solidan udarac Filipovića
Golman je ipak dobro reagovao.
19:19 28.08.2024
59' - Opasna akcija
Surdes iz dotrčavanja šutira preko gola.
19:18 28.08.2024
58' - Pokušaj Kovača
Odbitak je išao u gol.
19:17 28.08.2024
57' - Trostruka izmena!
Grimaldo menja Severinu, Jovanović Arijagu, a Filipović De Medinu.
19:16 28.08.2024
56' - Opasno!
Braun šutira pored zakasnelog De Medine, srećom bio je neprecizan.
19:08 28.08.2024
48' - Prečka!
Ponovo sreća za Partizan, šutirao je Gandelman.
19:07 28.08.2024
47' - Sreća!
Sa pet metara promašuje Fadiga, sreća za Partizan.
18:49 28.08.2024
45+3' - Poluvreme!
Nema golova, i dalje je na snazi prednost Genta od 1:0 iz Beograda.
18:45 28.08.2024
45' - Još tri minuta
Produženo je prvo poluvreme.
45' - Između dvojice!
Surdes je prevario dva defanzivca Partizana i šutirao, Jovanović uspešno brani.
18:41 28.08.2024
40' - Neverovatno!
Najpre Kalulu, a potom Zahid, veliki promašaji igrača Partizana!
Ostaje 0:0.
18:32 28.08.2024
33' - Kiks Markovića...
Promašio je celu loptu u svom kaznenom prostoru...
18:28 28.08.2024