Matić ljut: „Dogodila se krađa“

© Sputnik / Elena RuskoNemanja Matić
Nemanja Matić - Sputnik Srbija, 1920, 25.08.2024
Nemanja Matić, proslavljeni srpski fudbaler, oglasio se posle poraza Jedinstva sa Uba od IMT-a (3:2) i rekao da se na toj utakmici dogodila krađa odnosno da je njegov tim oštećen.
U utakmici šestog kola Superlige Srbije IMT je savladao Jedinstvo, a meč je definitivno obeležila scena iz 19. minuta kada je Marko Mitrović dobio crveni karton.
Iako nije jasno naveo situaciju pretpostavlja se da se zbog upravo tog kartona oglasio Nemanja Matić.
„Večeras se na stadionu Dragan Džajić dogodila krađa. Jedinstvo Ub je najmlađa ekipa u ligi i treba ih sutra ubediti da nastave dalje, da se bore, da ne odustaju. Ubljani neće odustati, dokaz je 3.000 ljudi na stadionu koji vole Jedinstvo“, napisao je Matić.
IMT je poveo već u osmom minutu meča kada je Kurt pogodio sa bele tačke da bi potom sa igračem više već u poluvremenu imali prednost od 3:1. Najpre je izjednačio Damjanić, a onda je Krstić pogodio dva puta za novo vođstvo.
Konačnih 3:2 uspostavio je Aćimović u 58. minutu meča.
Jedinstvo je trenutno poslednja ekipa na tabeli Superlige.