Aleksandar Stanojević - Sputnik Srbija

Partizan primio gol sa igračem manje i posle produžetaka ispao od Lugana!

Fudbaleri Partizana moraće svoj put ka evropskim takmičenjima da traže kroz plej-of kvalifikacija za Ligu konferencija pošto su ispali iz trke za Ligom Evrope neuspehom u revanš utakmici dvomeča sa švajcarskim Luganom.
Partizan je iz Beograda na gostovanje poneo jedan gol zaostatka, uspeo je da ga anulira u dva navrata i da 90 minuta okonča sa 2:1.
Uz sve, Partizan je od 88. minuta imao igrača više, ali je sebi dozvolio luksuz da u drugom produžetku primi pogodak za 2:2 što je značilo i kraj nada crno-belih da će nastaviti put ka Ligi Evrope.
Rival Partizana u plej-ofu za Ligu konferencija će biti belgijski Gent koji je posle produžetka savladao danski Silkenborg sa 3:2.
Evropsko takmičenje ove sezone neće videti ni Vojvodina koja je posle penala ispala od Maribora.
Fudbalska lopta - Sputnik Srbija, 1920, 15.08.2024
Vojvodina pala posle penala!
Tok susreta ste mogli da pratite uz Sputnjik.
23:06 15.08.2024
120+3' - Kraj! Partizan je ispao!
2:2 na kraju za ukupnih 3:2 za Lugano.
23:02 15.08.2024
120' - Još tri minuta nade
Partizan mora da postigne gol...
22:55 15.08.2024
113' - Stanojević menja...
Setio se Bibrasa Natha koga šalje na teren umesto Arijage.
22:53 15.08.2024
111' - Šok! Partizan prima gol sa igračem više!
Lopta je preletela sve u kaznenom prostoru, a Hađ je uleteo na nju i plasirao je kroz noge Jovanoviću!
Rezultat je 2:2, ukupno 3:2 za Lugano!
22:50 15.08.2024
109' - Pored gola!
Arijaga je zamalo bio neprecizan iz slobodnog udarca, ali je iznudio korner.
Usledio je šut Markovića, ali nije bilo dovoljne snage.
22:48 15.08.2024
107' - Jovanović ponovo na pravom mestu
Opasno je bilo...
22:44 15.08.2024
105' - Kraj prvog produžetka
I dalje se čeka pobednik...
22:40 15.08.2024
102' - Pokušaj Trifunovića
Glavom, ali preslabo.
22:34 15.08.2024
95' - Mnogo sreće!
Mujakić je zaspao, Lugano je imao veliku šansu!
22:31 15.08.2024
92' - Šteta...
Šut Nikolića, korner pa nepotrebna solo akcija Grimalda.
Partizan je propustio napad.
22:24 15.08.2024
90' - Produžeci!
Partizan ima igrača više, pobedom od 2:1 crno-beli su anulirali zaostatak od jednog gola iz prve utakmice.
I sada mora u produžetke...
22:20 15.08.2024
90+1' - Pade Saldanja preko lopte...
A imao je prazan put ka golu.
22:19 15.08.2024
90' - Četiri minuta nadoknade
Ili gol ili produžeci.
22:17 15.08.2024
88' - Stanojević ponovo menja
Šalje na teren Ovusua i Trifunovića umesto Zahida i Severine.
22:16 15.08.2024
87' - Crveni karton!
Hajdari je dobio drugi žuti, Partizan ima igrača više!
22:15 15.08.2024
86' - Opet Jovanović!
Sjajna odbrana posle udarca Maua.
22:13 15.08.2024
84' - Sreća!
Mau je pretrčao De Medinu, ali je pogodio samo spoljni deo mreže.
22:11 15.08.2024
82' - Jovanović i prečka spasavaju Partizan!
Dve katastrofalne reakcije odbrane, ali nema promene rezultata!
22:10 15.08.2024
81' - Grimaldo kasni
A mogao je da bude opasan.
22:07 15.08.2024
78' - Težak pad Nikolića
Nema faula, već žuti karton za trenera Stanojevića.