Ostali reemiteri

Ognjen pogodio i obradovao Sašu – Srbi slavili u Rusiji

© Sputnik / Grigoriy Sokolov / Uđi u bazu fotografijaSaša Ilić
Saša Ilić - Sputnik Srbija, 1920, 10.08.2024
Ognjen Ožegović, srpski fudbaler, postigao je gol za Nižnji koji sa klupe vodi Saša Ilić u meču protiv Himkija.
Pobedu od 1:0 Nižnjem doneo je golom u 17. minutu Ognjen Ožegović. Osim tog pogotka u meču sa Himkijem nije mnogo toga viđeno, ali Saša Ilić može da bude zadovoljan jer je njegov tim došao do druge pobede u sezoni.
Tako je srpski stručnjak opravdao poverenje ruskog kluba koje mu je ispunilo želju za dolazak Ožegovića.
Ispostavilo se da je srpski fudbaler dobor pojačanje za Nižnji koji je trenutno na šestom mestu tabele Superlige.
Njegov gol došao je u pravom momentu jer su fudbaleri Himkija u nastavku bili bolji u gotovo svim statističkim parametrima. Daleko veći posed lopte, šutevi u ovkir gola, korneri, kao i ukupan broj šuteva sve je bilo na strani gostiju.
Na kraju je srpski stručnjak zahvaljujući bivšem fudbaleru Crvene zvezde i Partizana mogao da odahne.