Stadion Partizana u sumrak - Sputnik Srbija

Partizan minimalno poražen u Humskoj

Fudbaleri Partizana poraženi su u prvoj utakmici kvalifikacija za Ligu Evrope od Lugana na svom terenu rezultatom 1:0.
Partizan je izdržao 73 minuta, ali je tada kapitulirao golom Zanotija.
Partizan je imao nekoliko velikih šansi, nije ih realizovao i sa minusom od jednog gola ide na revanš utakmicu u Švajcarsku.
Tok meča ste mogli da pratite uz Sputnjik:
21:55 08.08.2024
90+5' - Kraj, poraz Partizana
Ostalo je 1:0.
21:50 08.08.2024
90' - Još pet minuta
Partizan ima šansu.
21:47 08.08.2024
88' - Strašna odbrana Jovanovića!
Spasao je siguran gol Lugana.
21:43 08.08.2024
84' - Velika šansa za Zahida
Golman je odbranio.
21:33 08.08.2024
73' - Partizan prima gol
Zanoti matira Jovanovića.
Partizan gubi 0:1.
21:17 08.08.2024
58' - Nove izmene
Kalulu ustupa mesto Nathu, a Severina Grimaldu.
21:11 08.08.2024
52' - Kalulu traži penal
Naravno, ništa od toga.
21:09 08.08.2024
50' - Šut Arijage
Veoma neprecizan.
21:04 08.08.2024
46' - Izmena
Zubairu izlazi, na terenu je Goh.
20:45 08.08.2024
45' - Kraj poluvremena
Nema golova.
20:37 08.08.2024
38' - Saldanja ponovo loš
Brazilac propušta novu šansu.
20:35 08.08.2024
35' - Velika šansa!
Zahid je proigrao Severinu koji je izbio sam pred golmana, ali je desnom nogom pogodio istrčalog čuvara mreže gostiju.
I dalje 0:0.
20:32 08.08.2024
32' - Sudija je ostao nem!
Saldanja je udaren sa leđa u trku ka golu, ali arbitar pokazuje da se igra nastavi.
20:30 08.08.2024
30' - Žuti karton
Zubairu je opomenut.
20:25 08.08.2024
25' - Sebični Saldanja propustio šansu
Ostao je sam pred golom, jurili su ga rivali, a sa bokova dolazili saigrači, ipak sam je nastavio i izgubio loptu.
20:09 08.08.2024
10' - Ispitivanje snaga
Nema ozbiljnijih akcija ni na jednoj strani.
20:04 08.08.2024
5' - Katastrofalan šut
Kalulu je dobio loptu od Arijage, ona je pala u kazneni prostor, ali je ofanzivac Partizana šutnuo daleko preko gola.
20:00 08.08.2024
1' - Počela je utakmica!