Vlahović postigao prelep gol iz slobodnjaka /video/

© AP Photo / Marco AlpozziDušan Vlahović
Dušan Vlahović - Sputnik Srbija, 1920, 20.04.2024
Srpski fudbaler Dušan Vlahović postigao je novi gol u Seriji A. On je u duelu Juventusa i Kaljarija bio precizan u 62. minutu. Ranije je u 43. takođe dao gol, ali je on opravdano poništen zbog ofsajda.
Vlahović je namestio i fenomenalno pogodio uz slobodnog udarca čime je smanjio prednost Kaljarija na 2:1.
Juventus je inače odigrao veoma loše poluvreme protiv Kaljarija i gubio je 2:0 posle prvih 45 minuta. Golove za domaćina postigli su Gaetano u 30. i Mina u 36. minutu, a oba gola pala su sa bele tačke što je svakako interesantno.
Ovo je bio 16. gol Vlahovića ove sezone u Seriji A. Ponovo se pokazalo koliko je ubojit iz slobodnih udaraca.