Aranđel sjajnim golom spasio Partizan „na krovu“ u 92. minutu

© Sputnik / Lola ĐorđevićTrener Igor Duljaj
Trener Igor Duljaj - Sputnik Srbija, 1920, 03.04.2024
Fudbaleri Partizana gostovali su Voždovcu u okviru Superlige Srbije, ispostaviće se u pravom trileru. Izabranici Igora Duljaja stigli su do velike pobede i to tako što je Aranđel Stojković u 92. minutu pogodio za 3:2 (1:0).
Namestio se Stojković i sjajnim udarcem sa desne strane iskosa doneo tri boda crno-belima u nadoknadi vremena.
Preostali strelci za Partizan bili su Samed Baždar (39. minut) i Aleksandar Filipović (74), dok su za domaćina golove dali Mihajlo Nešković (57, iz penala) i Junior Flemings (81).
Partizan je mirno startovao meč, možda čak i previše mirno jer je Voždovac bio opasan u nekoliko prilika.
Ali, crno-beli su prvi zadali udarac. Igrao se 40. minut kada je ekipa Igora Duljaja došla u prednost, a strelac je ponovo bio Samed Baždar koji igra u izuzetnoj formi.
Bio je to jako lep udarac Baždara, plasirana lopta u suprotan ugao, gde se ponovo videlo kakav talenat poseduje.
U nastavku utakmice Severina je probao udarac u 46. minutu, ali je lopta otišla pored stative.

Voždovac je u 56. minutu stigao do izjednačenja, sudija Simović je pokazao na belu tačku, a Nešković iskoristio šansu za 1:1.

Partizan se našao u nezgodnoj situaciji, ali je ponovo došao do gola preko Aleksandra Filipovića. Zahid je centrirao, a Filipović glavom dao gol u 74. minutu.
Pravi šok za crno-bele usledio je šest minuta kasnije kada je strelac za Voždovac bio Flemings. Ipak, Partizan je na kraju stigao do pobede i 67 osvojenih bodova. Crvena zvezda ima bod više, ali i utakmicu manje.