Spektakl u Novom Pazaru: Sedam golova i het-trik Adema Ljajića

© Sputnik / Lola ĐorđevićFudbalska lopta
Fudbalska lopta - Sputnik Srbija, 1920, 02.04.2024
Pravi spektakl priredili su fudbaleri Novog Pazara i TSC-a koji su za samo 25 minuta dali čak četiri gola u 28. kolu Superlige. Goleada se nastavila i u drugom poluvremenu, a sve je završeno pobedom gostiju od 4:3! Bivši reprezentativac Adem Ljajić postigao je het-trik za domaći sastav.
Verovatno se malo ko nadao da će se u Novom Pazaru dogoditi prava goleada. Sve je počelo već u devetom minnutu kada je prednost doneo gostima doneo Miloš Pantović.
Prošlo je samo dva minuta, a onda je Adem Ljajić pogodio za izjednačenje. Četiri minuta kasnije za domaći tim sviran je i penal, a izveo ga je ponovo Ljajić koji je doneo prednost Novom Pazaru.
Nije se igralo ni punih deset minuta, a onda je Aleksandar Ćirković zatresao mrežu i ponovo doneo egal utakmicu.
Poluvreme je završeno rezultatom 2:2, a onda je na izuzetan način počelo drugo. U 51. minutu TSC je ponovo poveo golom Ivana Milosavljevića, a isti strelac zatresao je mrežu i posle samo četiri minuta za 4:2.
Na kraju je Adem Ljajić postigao het-trik i to fenomenalnim golom iz slobodnog udarca.
Šutirao je po zemlji, a navijači iza gola poradovali su se pre nego što je lopta ušla u mrežu.