Mitrović pogađa čak i kada ga „potera“ maler /video/

© FAYEZ NURELDINEAleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović - Sputnik Srbija, 1920, 08.03.2024
Čak i kada krenu maleri, kada ga neće, Aleksandar Mitrović postigne pogodak. U trijumfu njegovog Al Hilala protiv Al Rijada od 3:1 srpski napadač bio je precizan u 93. minutu sa bele tačke. Mučio se, promašio pre toga penal, ali se ipak upisao u strelce.
U prvom poluvremenu Mitrovića je baš poterao maler.
Prvo je u 11. minutu postigao pogodak, ali je on poništen zbog ofsajda, tako da je Mitar propustio šansu da se upiše u strelce.
U samom finišu prvog dela igre, usledio je novi peh. Al Hilalu je dosuđen penal, Mitrović je izveo najstrožu kaznu u osmom minutu nadoknade prvog poluvremena, ali nije uspeo da pogodi posle kratkog i sporog prilaska lopti. Tačnije, golman je sjajno reagovao.
U drugom poluvremenu Al Hilal je dobio novi penal, ali ga nije izveo Mitrović, već Ruben Neveš koji je bio precizan. Kasnije je i Mihael pogodio u 75. minutu za 2:1.
Taman kada je delovalo da će se dogoditi utakmica u kojoj Mitar neće postići pogodak, dogodio se penal u 93. minutu.
Ovoga puta nije bilo greške.
Mitrović je postigao novi gol. Neko bi rekao - kad god da igra, Mitrović postigne barem po jedan pogodak.
Svetozar Marković i Igor Duljaj - Sputnik Srbija, 1920, 08.03.2024
Duljaj za Sputnjik pred večiti derbi: Igrači meni daju energiju, a ja njima mirnoću /video/