Vlahović ne prestaje da daje golove /video/

© AP Photo / Marco AlpozziDušan Vlahović
Dušan Vlahović - Sputnik Srbija, 1920, 27.01.2024
Srpski fudbaler Dušan Vlahović nastavio je sjajnu seriju dobrih igara i golova. Ovoga puta je protiv Empolija pogodio u 50. minutu za 1:0. Na kraju je duel završen rezultatom 1:1.
Ponovo je pokazao kakav osećaj za gol poseduje i najbolje se snašao posle jednog kornera.
Igrao se 50. minut, kada se Vlahović najbolje snašao u gužvi, naleteo na odbijenu loptu i zakucao je u mrežu za vođstvo Stare dame, i to sa igračem manje.
Ranije je Milik dobio crveni karton, ali ni to nije sprečilo Vlahovića da postigne novi pogodak.
Vlahović je tako nastavio svoju golgeretsku formu, jer je na poslednje dve utakmice takođe tresao mreže.
Vlahović je do sada na 21 meču za Juve dao 11 golova uz dve asistencije.