Filip „pakuje“, Dušan „zakucava“ – posle mesec dana! /video/

© AP Photo / Antonio CalanniFilip Kostić, Dušan Vlahović
Filip Kostić, Dušan Vlahović - Sputnik Srbija, 1920, 23.12.2023
Fudbalski reprezentativci Srbije Filip Kostić i Dušan Vlahović su najavili izlazak iz krize i povratak u pravu formu u utakmici njihovog Juventusa protiv Frozinonea u italijanskoj Seriji A.
Filip Kostić je bio startni krilni bek u timu Juventusa i svojoj ekipi je doprineo već u 12. minutu.
Kostić je asistirao za gol mladom turskom fudbaleru Kenanu Jildizu, koji je u startnoj postavi zamenio Vlahovića.
Ipak, pošto je Frozinone uspeo da izjednači u 51. minutu, trener Maks Alegri je morao da ubaci u vatru Vlahovića.
Iako konstantno sumnja u njega, Italijan je sve karte morao da baci na srpskog fudbalera koji mu je uzvratio golom.
U 81. minutu Vlahović je postigao pogodak za prednost od 2:1, a u 90. je njegov drugi pogodak poništen zbog ofsajda.
Vlahović je poslednji gol za Juventus u Seriji A postigao protiv Intera pre nešto manje od mesec dana, dok je Kostić asistirao za gol u meču pre tog kada je rival bio Kaljari.