Sukob i tuča fudbalera – a onda i navijača IMT-a i Novog Pazara /video/

© Sputnik / Lola ĐorđevićFudbalska lopta
Fudbalska lopta - Sputnik Srbija, 1920, 10.12.2023
Fudbaleri IMT-a savladali su ekipu Novog Pazara rezultatom 1:0 u 18. kolu Superlige na stadionu Voždovca, ali je ishod meča pao u drugi plan jer je došlo do tuče između fudbalera dva kluba.
Prvo poluvreme utakmice između IMT-a i Novog Pazara proteklo je bez golova, a onda je na samom startu drugog poluvremena, preciznije u 46. minutu Miloš Luković postigao gol za 1:0.
Rezultat je ostao nepromenjen, a onda je u samoj završnici došlo do sukoba na terenu.
Sve je počelo posle duela Vladimira Radočaja i fudbalera gostujuće ekipe Ebenezera Anana. Fudbaler iz Gane odgurnuo je Radočaja sa leđa dok je fudbaler IMT-a, a potom se Anana sukobio i sa klubom domaće ekipe.
Nastao je haos ne samo na terenu već i na tribinama kako se pretpostavlja između navijača dva kluba.
U toku meteža u jednom trenutku je Adem Ljajić pokušao da uleti na tribinu, a potom je Radočaja uhvatio i vukao nekoliko metara.
Utakmica je završena nakon što je sudija David Mitić đute kartone dao Ljajiću i Radočaju.