Mitrović ne prašta – još jedan gol srpske mašine /video/

© AFP 2023 / -Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović - Sputnik Srbija, 1920, 08.12.2023
Nova utakmica, novi gol Aleksandra Mitrovića. Srpski napadač jednostavno ne prašta protivnicima, a na gostovanju Al Hilala Al Taeu pogodio je u 29. minutu sa penala za 2:0.
Mogao je sudija da dosudi i penal u 34. minutu kada je Aleksandar Mitrović oboren slično kao protiv Švajcarske u Rusiji 2018. godine, ali nije pokazao na belu tačku.
Ipak, dobio je Mitar šansu za gol pet minuta ranije i iskusno je izveo najstrožu kaznu.
Na ovaj način Mitrović je postigao svoj 14. gol u prvenstvu Saudijske Arabije, naravno u dresu Al Hilala.
Prethodno je Al Dausari postigao vodeći gol za goste.
Al Hilal je uoči ovog kola imao sedam bodova više u odnosu na drugoplasirani Al Nasr, praktično jedinog pravog konkurenta.