Zvezdin blickrig – petarda za poluvreme i prolaz u četvrtfinale Kupa Srbije /video/

© Sputnik / Lola ĐorđevićFudbaler Crvene zvezde
Fudbaler Crvene zvezde - Sputnik Srbija, 1920, 06.12.2023
Fudbaleri Crvene zvezde su za manje od pola sata utakmice osmine finala Kupa Srbije uspeli da postignu četiri gola protiv Radničkog iz Niša, do poluvremena su postigli još jedan gol, a duel su okončali rezultatom 5:0.
Zvezda je povela već u 12. minutu, strelac gola bio je mladi Nikola Knežević.
Svega pet minuta kasnije Aleksandar Katai je duplirao prednost, spektakularnim lob udarcem.
Zvezda je briljantnu igru nastavila golom posle 120 sekundi, a strelac je bio Šerif Endiaje.
Blickrig je Zvezda upotpunila u 26. minutu za velikih 4:0, preko Vladimira Lučića, a do poluvremena se u strelce upisao i Žan-Filip Kraso, dok u nastavku nije bilo golova.