„To je intimna stvar. Ispričaću samo kako je sve počelo: mama me je poslala u ćošak, ne sećam se zbog čega. Nakon nekog vremena pitala me je da li želim da se izvinim… Počela je da me ljubi, izvela me iz ćoška i tu se cela priča završila. Ali kako je to uradila - to je posebna priča, reći ću vam u četiri oka“, rekao je Vladimir Putin na sednici saveta Sveruskog društvenog i državnog pokreta dece i omladine.
Putin ispričao kako ga je majka poslala u ćošak /video/

© Sputnik / Mikhail Klimentyev
/ Pratite nas
Ruski predsednik Vladimir Putin prisetio se kako ga je majka jednom kao dete poslala u ćošak zbog lošeg vladanja, ali da mu je ubrzo oprostila. On je naglasio da je to za njega najdirljivija uspomena iz tog perioda.
