Ljajićev šou /video/

© AP Photo / Hektor PustinaAdem Ljajić slavi pogodak protiv Albanije
Adem Ljajić slavi pogodak protiv Albanije - Sputnik Srbija, 1920, 26.11.2023
Adem Ljajić, proslavljeni reprezentativac Srbije, priredio je pravi spektakl igrajući za Novi Pazar na gostovanju Radničkom iz Kragujevca u Superligi Srbije.
Ljajić je bio "motor" ubedljive pobede Novog Pazara od 4:0, postigao jedan, a asistirao za dva gola.
Najpre je u 14. minutu sjajno asistirao Obradoviću za lak pogodak, što je burno proslavio.
I kod drugog gola Obradovića Ljajić je pokrenuo akciju, pronašao je Karaklajića koji je ubacio loptu u kazneni prostor gde je napadač Pazara bio neumoljiv.
U 48. minutu je Sejduba Suma upropastio asistenciju Ljajića, očajnim udarcem iz kaznenog prostora, a u nastavku ni sneg nije omeo sjajnog fudbalera da pokaže svoje znanje.
Ljajić je u 61. minutu ipak zabeležio asistenciju, Suma sada nije pogrešio u šutu, a krunu sjajne utakmice Adem je stavio svojim golom u 82. minutu.