Golovi za TV špice na svim meridijanima /video/

© AFP 2023 / GABRIEL BOUYSFederiko Dimarko
Federiko Dimarko - Sputnik Srbija, 1920, 13.11.2023
U protekla dva dana viđena su tri gola na različitim meridijanima koji zavređuju pažljnju. I mogu slobodno da se puste na TV špicama zbog svoje lepote. Od Intera, preko Vaska do
Inter je nadigrao Frosinone sa 2:0, a prvi gol postigao je Federiko Dimarko u 43. minutu i to je bio pogodak za pamćenje.
U Južnoj Americi odigran je susret između Vaska i Amerike MG koji je domaći tim dobio sa 2:1.
Najvažniji detalj bio je onaj iz 94. minuta kada je zablistao Dimitri Paje. Bivši fudbaler Marselja pogodio je iz slobodnog udarca i postigao jako lep gol.
Na kraju, istaći ćemo gol kojim je Rize nadigrao Istanbulspor sa 1:0.
Igrao se peti minut, a bivši fudbaler Njukasla Džondžo Šelvi je bio precizan sa više od polovine igrališta.
Revija sjajnih golova.
Dragan Stojković Piksi - Sputnik Srbija, 1920, 13.11.2023
Piksijeva jasna poruka pred meč sa Bugarskom: Okupiran sam time da odvedem Srbiju na prvenstvo