Đoković gledao Juventus i odličnog asistenta Filipa Kostića /video/

© AP Photo / Antonio CalanniFilip Kostić, Dušan Vlahović
Filip Kostić, Dušan Vlahović - Sputnik Srbija, 1920, 11.11.2023
Najbolji teniser u istoriji Novak Đoković prisustvovao je pobedi Juventusa nad Kaljarijem u Torinu od 2:1, a asistent kod oba gola bio je Filip Kostić.
Naravno, Đoković je u Torinu kako bi igrao Završni turnir, a nije propustio šansu da prisustvuje utakmici Stare dame.
Kostić je prvo asistirao Bremeru kod gola Juventusa u 60. minutu, a onda je i izveo korner posle koga je pogodio Danijele Rugani deset minuta kasnije.
Kaljari je smanjio u 75. minutu, ali to je bilo sve.
Đoković je ovoga puta doneo sreću i Juventusu i Filipu Kostiću. Dušan Vlahović je u igru ušao sa klupe u 66. minutu, ali nije se upisao u listu strelaca.
Nastavio je Đoković tako, posle Pariza, Beograda i drugih gradova, da obilazi velika sportska dešavanja.
A i samog ga čeka jedno takvo gde će igrati Završni masters turnir za ovu 2023. godinu. Pravi spektakl u najavi.
„Zadovoljstvo je gledati dva majstora svojih zanata na delu. Srećno dalje braćo i hvala što predstavljate Srbiju u svetu“, napisao je Đoković.