Navijač u Zenici upao na teren i udario Ronalda /video/

© AP Photo / Luis VieiraKristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo - Sputnik Srbija, 1920, 17.10.2023
Kristijano Ronaldo doživeo je neprijatnost tokom meča protiv Bosne i Hercegovine u Zenici kada je navijač upao na teren i pokušao da se fotografiše sa njim. Portugalac je tom prilikom dobio udarac, a obezbeđenje je odmah reagovalo.
U 39. minutu kvalifikacione utakmice za Evropsko prvenstvo između Bosne i Hercegovine i Portugalije, Kristijano Ronaldo našao se kod aut linije, a onda je došlo do incidenta.
Jedan navijač uspeo je da uđe na teren kako bi se fotografisao sa proslavljenim Portugalcem, ali ga je tom prilikom slučajno i udario.
Obezbeđenje je reagovalo, ali kasno jer je navijač već uspeo i suviše da se približi Ronaldo.
Kristijano se tom prilikom čak i požalio na povredu međutim bez problema je nastavio meč, a njegova reprezentacija slavila je sa ubedljivih 5:0.
Slavni Portugalac postigao je dva gol, najpre sa bele tačke u petom minutu, a onda i u 20. minutu. Sa dva gola protiv BiH Ronaldo je prestigao Erlinga Holanda i trenutno je sa 40 golova fudbaler sa najviše pogodaka od početka godine.