Crvena zvezda slavila uz poruku sa tribina /foto/

© Sputnik / Lola ĐorđevićTrener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar
Trener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar  - Sputnik Srbija, 1920, 30.09.2023
Fudbaleri Crvene zvezde nadigrali su Radnički iz Niša u okviru Superlige Srbije sa 1:0. Gol za crveno-bele postigao je Mirko Ivanić u 13. minutu.
Meč je bio prilično otvoren na startu, čak je i Radnički imao neke šanse iz kontre, a Crvena zvezda je relativno rano stigla do prednosti.
Bio je to dugačak napad, a na kraju ga je realizovao Mirko Ivanić posle odbitka. Našao se na pravom mestu i glavom sproveo loptu u mrežu.
U toku meča na tribinama se našla i koreografija u slavu Stefana Nedeljkovića koji je preminuo na Kosovu i Metohiji u nedavnim dešavanjima.
© Foto : FK Crvena zvezdaDelije
Delije - Sputnik Srbija, 1920, 30.09.2023
Delije
Radnički je pružio dobar otpor u Beogradu, možda su crveno-beli mogli do još nekog gola, ali na kraju slave tri boda.
Ivanić je u drugom poluvremenu pogodio i prečku i tako je za malo bio kratak od zvanja dvostrukog strelca.
Ne može se reći da su crveno-beli briljirali pa je bilo i pojedinih zvižduka sa tribina.
Sada je Crvena zvezda na 18 osvojenih bodova iz osam utakmica.