TSC i Vest Hem - Sputnik Srbija

TSC prošao kao Crvena zvezda – Stankovićev Ferencvaroš bolji od Čukaričkog

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole pokazali su zube na gostovanju premijerligašu Vest Hemu. Klub sa severa Srbije poveo je sa 1:0 usred Londona, ali na kraju nije izdržao pa je poražen sa 3:1 (0:0) u meču Lige Evrope. Fudbaleri Čukaričkog poraženi su na gostovanju Ferencvarošu sa 3:1 (2:1). Sve ste mogli da pratite uz Sputnjik.
Jedini gol za TSC postigao je Petar Stanić početkom drugog poluvremena, bio je to pravi šok za sve na stadionu, ali je Vest Hem ipak uspeo da preokrene do kraja.
Kudus je bio igrač odluke, prvo je bio blizu da postigne gol, ali je Petrović postigao autogol, a onda je u 70. minutu postigao gol i doneo engleskom timu preokret.
Na kraju je Vord Prauz namestio još jedan pogodak, a Souček je pogodio sa prve stative. Na kraju se ispostavilo da je TSC prošao kao Crvena zvezda protiv Mančester Sitija.
Moglo je da dođe do iznenađenja, ali... Nije.
Inače, ranije je Čukarički igrao na gostovanju Ferencvarošu u okviru Lige konferencije i poražen je takođe sa 3:1.
Bio je srpski tim u prednosti, vodio je sa 1:0, ali je dopustio protivniku da se vrati i već na poluvremenu da povede sa 2:1.
Na kraju je bivši igrač Crvene zvezde Aleksandar Pešić pogodio u 78. minutu za 3:1 i time je bilo sve rešeno.
Jedini gol za Čukarički postigao je Đorđe Ivanović u 26. minutu, dok je Varga iskoristio penal za 1:1, a zatim i Ovusu najavio preokret mađarskog tima.
Čukarički nije uspeo da dođe do prvih bodova u Ligi konferencije, dok će bivši legendardni srpski fudbaler Dejan Stanković imati dosta razloga za zadovoljstvo.
Sledi duel Vest Hema i TSC-a u okviru Lige Evrope.
Utakmice ste mogli da pratite uživo uz Sputnjik.
22:56 21.09.2023
KRAJ UTAKMICE
Pobeda Vest Hema od 3:1
22:45 21.09.2023
84' – Sada je gotovo
Souček je postigao gol posle kornera, sada Vest Hem vodi sa 3:1.
22:32 21.09.2023
70' – Vest Hem stiže do preokreta
Kudus je vrlo opasan, sada je stigao do gola i ekipa iz Londona preokreće - 2:1
22:29 21.09.2023
67' – TSC izgubio prednost - 1:1
Autogol Petrovića. Šteta... Vest Hem je uspeo u nameri da poravna rezultat.
22:20 21.09.2023
58' – Da li će TSC izdržati?
Sada je pitanje može li TSC da izdrži nalete Vest Hema koji napada posle primljenog gola.
22:10 21.09.2023
48' – TSC vodi u Londonu - 0:1!
Stanić je sjajno ukrao loptu, izašao ispred golmana i doneo TSC-u veliku prednost usred Londona!
21:54 21.09.2023
45' – Poluvreme
Posle 45 minuta rezultat je 0:0
21:05 21.09.2023
3' – Počeo je duel Vest Hema i TSC-a
U toku je duel Lige Evrope, videćemo kako će se snaći TSC. Rezultat je 0:0
20:46 21.09.2023
KRAJ
Kraj utakmice - 3:1. Sledi meč Vest Hema i TSC-a.
20:30 21.09.2023
79' – Gol Pešića - 3:1
Srpski fudbaler Aleksandar Pešić ušao je u igru i postigao lep gol za 3:1.
19:40 21.09.2023
45+7' – Ovusu za 2:1 na poluvremenu
Neverovatno, Ferencvaroš je stigao do preokreta u sedmom minutu nadoknade prvog poluvremena, a strelac je bio Ovusu.
19:30 21.09.2023
44' – Gol za Ferencvaroš - 1:1!
Varga je postigao gol sa bele tačke, Ivanović je skrivio penal. Pre toga je mogao Ferencvaroš do još jednog penala, ali je posle VAR-a on poništen. Ovaj - nije.
19:13 21.09.2023
26' – Vodi Čukarički - 0:1!
Ivanović je strelac, Čukarički vodi u Mađarskoj. Lepo je pogodio iz šesnaesterca Fradija.
18:56 21.09.2023
10' – Poništen gol
Poveo je Ferencvaroš, ali je pogodak poništen zbog ofsajda.
18:46 21.09.2023
1' – Meč je počeo
Startovao je duel Ferencvaroša i Čukaričkog.
18:18 21.09.2023
Sastavi timova
Ferencvaroš: Dibuš - Ramirez, Sise, Ma, Botka - Abu Fani, Makrecis - Zakariasen - Ovusu, Markinjos, Varga.
Čukarički: Samurović - Vranješ, Subotić, Stevanović - Kovač, Docić, Sisoko, Nikčević, Tošić - Ivanović, Adetundži.
16:19 21.09.2023
Dobro došli
Poštovani čitaoci Sputnjika, dobar dan i dobro došli na tekstualni prenos utakmica srpskih klubova u evropskim takmičenjima, a igraće Čukarički protiv Ferencvaroša i TSC protiv Vest Hema.