Dva penala, evrogol i veliki promašaj – Zvezda izgubila na Brdu!

© Sputnik / Lola ĐorđevićTrener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar
Trener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar  - Sputnik Srbija, 1920, 16.09.2023
Fudbaleri Crvene zvezde doživeli su novi poraz u Superligi Srbije. Ekipa Baraka Bahara gostovala je Čukaričkom koji je na Brdu osvojio sva tri boda pobedom nad učesnikom Lige šampiona od 2:1 (1:0).
Čukarički je u prednost stigao u 24. minutu kada je Docić realizovao penal, a vratio je istom merom sa bele tačke i Kraso u 48. minutu.
Brđani su do sva tri boda stigli sjajnim golom Adetundžija u 75. minutu utakmice. Može se reći da je to bio evrogol.
Meč će se pamtiti i po promašaju Šerifa Endiajea u 32. minutu utakmice kada nije pogodio na prazan gol, već se spetljao.
Posle ovog poraza Crvena zvezda je na skoru od pet pobeda i dva poraza u prvih sedam utakmica, dok je Čukarički stigao do 12. boda.
Crveno-bele u utorak čeka meč protiv Mančester Sitija.