Hrabri Čukarički poražen u Pireju, ali nije otpisan!

© Sputnik / Lola ĐorđevićFudbalska lopta
Fudbalska lopta - Sputnik Srbija, 1920, 24.08.2023
Fudbaleri Čukaričkog su poraženi u prvoj utakmici plej-ofa za plasman u Ligu Evrope od Olimpijakosa u Atini sa 3:1 i imaće šanse za veliko iznenađenje u revanš meču.
Čukarički je hrabro izašao na teren protiv renomiranog protivnika, ali je težina utakmice okovala noge njegovih igrača već na startu duela.
Već u trećem minutu utakmice Olimpijakos je jasno stavio do znanja svoje namere i poveo je preko El Kabija.
Prednost domaćih je duplirao Fortunis u 16. minutu, a sjajno poluvreme za domaće kompletirao je El Kabi u 40. minutu.
Imao je Čukarički svoje šanse u oba poluvremena, pokušavali su Stanković, Ivanović, Nikčević, a tek u trećem minutu nadoknade Miladinović je uspeo da postigne počasni pgoodak, pošto ga je pogodila lopta koju je glavom uputio Janković.
Revanš utakmica je na programu narednog četvrtka u Leskovcu.