Spektakl u Beogradu – legende Partizana pobedile veterane Real Madrida

Košarkaške legende Partizana i Real Madrida odigrale su veoma zanimljivu revijalnu utakmicu uoči duela sadašnjih timova dva velikana evropske košarke u Evroligi.
Legende su priredile zaista zanimljivu utakmicu, odigrale su četiri četvrtine po sedam minuta, a na kraju ke kao pobednik izašla ekipa Partizana rezultatom 65:64.
Malobrojna publika je imala priliku da vidi pravu reviju dobrih poteza, a u tome su prednjačili igrači Real Madrida na početku meča.
Zapravo, to je činio Felipe Rejes, jedan od najboljih španskih centara svih vremena koji je ubacio 11 od prvih 15 poena svog tima, sa čak tri trojke.
Uzvratio je Partizan, istakao se Aleksandar Rašić dalekometnim šutevima, a preokret domaćih je zakucavanjem začinio njegov imenjak Pavlović.
4/4
U drugom poluvremenu su ekipe zamenile po jednog igrača, Nikola Lončar i Novica Veličković su zamenili dresove, ali je nastavio da dominira Rašić i na kraju je ubacio čak šest trojki i sa 20 poena je bio najefikasniji u redovima crno-belih, dok je Rejes na drugoj strani imao 15.
Aktuelne ekipe Partizana i Reala od 20.30 igraju utakmicu 32. kola Evrolige.
Pogledajte novu epizodu emisije Miljanov korner.