Partizan nastavio po sistemu toplo – hladno

© Foto: FK PartizanPartizan - Slovacko
Partizan - Slovacko - Sputnik Srbija, 1920, 20.01.2023
Fudbaleri Partizana odigrali su novi pripremni meč pred nastavak šampionata, a Parni valjak je nastavio po sistemu toplo-hladno. Danas su crno-beli igrali protiv Mladosti, a duel je završen rezultatom 2:2 (1:1).
Izabranici Gordana Petrića bolje su otvorili meč i poveli golom mladog defanzivca Mihajla Ilića, ali je Mladost već posle pet minuta uspela da dođe poravnanja, pa se sa rezultatom 1:1 otišlo na pauzu.
Mogao je Partizan i da izgubi jer je primio gol u 72. minutu, ali je Jevremović u 75. postavio konačnih 2:2.
Treba reći da je Petrić danas video na delu one najmlađe igrače koje je poveo na pripreme u Tursku.
U drugom poluvremenu zaigrao je i Miloš Jojić, što bi moglo da nagovesti i njegov ostanak u crno-belom timu za proleće.
U prethodnim prijateljskim utakmicama Partizan je nadigrao Ahmat iz Groznog sa 3:1, dok je sa Univerzitateom iz Krajove odigrao nerešeno 1:1.