Katai doneo pobedu Zvezdi u Surdulici /video/

© Sputnik / Lola ĐorđevićAleksandar Katai
Aleksandar Katai - Sputnik Srbija, 1920, 13.11.2022
Fudbaleri Crvene zvezde su u nadoknadi vremena drugog poluvremena uspeli da ostvare pobedu nad Radnikom u Surdulici golom Aleksandra Kataija iz slobodnog udarca za konačan rezultat od 2:1.
Delovalo je da će Zvezda ponovo ostaviti bodove u Surdulici, ali je najbolji igrač crveno-belih sprečio takav ishod golom u 93. minutu iz slobodnog udarca.
Zvezda je bolje ušla u utakmicu, povela je preko Aleksandra Kataija u 35. minutu i najavila je dobru partiju.
Ipak, domaći sastav je posle tri minuta igre u drugom poluvremenu uspeo da izjednači i to preko Miloša Spasića.
Imali su prilike domaći da stignu i do trijumfa, ali se na kraju sreća osmehnula Zvezdi koja je posle prekršaja nad Nemanjom Milunovićem dobila priliku iz slobodnog udarca.
Šansu je iskoristio Katai, postigao je gol i doneo pobedu svom timu.