Kakvo srpsko veče! Joviću je dovoljno i pet minuta, pogodio i Tadić /video/

© AP Photo / Fabrizio Corradetti/Luka Jović
Luka Jović - Sputnik Srbija, 1920, 09.11.2022
Srpski fudbaler Luka Jović upisao se u strelce na meču protiv Salernitane. Ušao je u igru u 77. minutu, a pet minuta kasnije pogodio za pobedu svog tima od 2:1.
Večeras je strelac sjajnog pogotka bio Nemanja Radonjić, a na semafor se upisao i Dušan Tadić.
Jović se trudi da pronađe mesto pod suncem u Firenci, a ovakav ulazak u utakmicu i gol posle samo pet minuta provedenih na terenu svakako će mu mnogo značiti i mnogo doprineti u nastavku sezone.
Odlično se postavio, nije bilo ofsajda, a u izglednoj šansi zadržao je smirenost i pogodio.
Ajaks je večeras igrao protiv Vitesea na svom terenu a duel se završio rezultatom 2:2.
Tadić je doneo prednost Kopljanicima već u 6. minutu na asistenciju Bergvajna, ali je njegov tim na kraju morao da spasava bod golom u 79. minutu.
Nedavno je u Beograd stigao i trofej Svetskog prvenstva.