Vlahović pogodio u Ligi šampiona! /video/

© Marco AlpozziDušan Vlahović
Dušan Vlahović - Sputnik Srbija, 1920, 05.10.2022
Dušan Vlahović postigao je gol u Ligi šampiona za prednost Juventusa od 2:0 protiv Makabija iz Haife! Na kraju je Stara dama slavila sa 3:1.
Odlično se otvorio, izašao sam ispred gola Makabija i pogodio za sigurnu prednost tima iz Torina.
Drugu asistenciju na utakmici zabeležio je Anhel Di Marija. Završio je duel sa tri uspešna dodavanja, a treći gol na meču bio je delo Adrijana Rabioa.
Vlahović i Kostić mogli su do pogodaka u 11, odnosno 13. minutu utakmice, ali je golman Makabija Koen dobro odreagovao i spasio svoj tim.
Stara dama je do gola stigla u 35. minutu preko Adrijana Rabioa koji je iskoristio dodavanje Anhela Di Marije i odlično šutirao pod prečku gola gostiju.
Ono što je Vlahović propustio na startu prvog, nije na startu drugog kada je bio precizan u 50. minutu utakmice. Posle tog gola Stara dama mogla je da oseti slast tri boda.
Kasnije je Vlahović postigao gol u 64. minutu, ali je on poništen zbog vrlo malog ofsajda.
Juventus se delimično mučio posle izlaska Vlahovića i Kostića iz igre, ali je uspeo do pobede.