Srpski štoper strelac u Bundesligi – kroz noge golmanu /video/

© AFP 2023 / SASCHA SCHUERMANNMiloš Veljković
Miloš Veljković - Sputnik Srbija, 1920, 17.09.2022
Srpski fudbaler Miloš Veljković postigao je gol za svoj Verder iz Bremena. Verder je igrao na gostovanju Bajer Leverkuzenu i postigao je pogodak posle kornera u 82. minutu za konačnih 1:1. Čak je probacio loptu golmanu kroz noge.
Veljković pruža jako dobre partije na startu ove sezone Bundeslige, a sada je sve nadogradio i golom.
Leverkuzen je poveo u 57. minutu preko Demirbaja, dok je Verder u nastavku pokušavao da dođe barem do boda.
Veljković je u 82. minutu uspeo da pogodi, iskoristio je gužvu u šesnaestercu i zatresao mrežu.
Za veliko slavlje Verdera.
Kada smo kod Bundeslige, treba da se doda i da je Augzburg iznenadio Bajern iz Minhena i slavio sa 1:0, kao i da je Dortmund istim rezultatom bio bolji od Šalkea.