Dinamo „pomodreo“ u Milanu

© Foto : MIGUEL MEDINAMilan Dinamo Zagreb
Milan Dinamo Zagreb - Sputnik Srbija, 1920, 14.09.2022
Dinamo iz Zagreba napravio je iznenađenje protiv Čelsija, ali ovoga puta to nije uspeo da ponovi na gostovanju Milanu. Rosoneri su sigurnom igrom na kraju slavili sa 3:1 (1:0).
Milan je do prednosti stigao u smiraj prvog poluvremena kada je Olivije Žiru bio precizan iz penala u 45. minutu.
Kako je italijanski tim završio prvo poluvreme, tako je nastavio i drugo. Salemakers je bio precizan u 47. minutu na asistenciju Leaa.
Dinamo je pokazao snagu pa je u 56. minutu bio precizan na asistenciju Petkovića, dok je pobega u 77. odvojio Milan na nedostižnu prednost.
Sada je Dinamo na skoru od jedne pobede i jednog poraza, dok je Milan prvi sa pobedom i remijem.