Strašni Mitrović dao šesti gol u Premijer ligi! Od Srbina je zanemeo i Totenhem

© AFP 2023 / JUSTIN TALLISAleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović - Sputnik Srbija, 1920, 03.09.2022
Aleksandar Mitrović dao je šesti gol u Premijer ligi ovoga puta protiv Totenhema, ali je Fulam ipak poražen rezultatom 2:1.
Mobilna aplikacija Sputnik na srpskom jeziku - Sputnik Srbija
Pratite Sputnjik i na letovanju

Sputnjik Srbija neometano možete čitati širom Evrope na mobilnoj aplikaciji koju ćete pronaći OVDE. Aplikaciju takođe možete preuzeti i putem linka apkfab.com

Mitrović je pri vođstvu 2:0 za Totenhem dao gol u 83. minutu i vratio Fulam u život.
Srpski as sjajno je primio loptu i poslao je direktno u desni ugao mreže.
Već u 11. minutu Totenhem je mogao da povede posle gola Sona, ali je pogodak poništen zbog ofsajda.
Nakon što je prvo poluvreme završeno bez golova, u 40. minutu Pjer Emil Hobjerg pogađa za prednost Totenhema, dok je u 70. minutu za prednost od 2:0 mrežu zatresao i Hari Kejn.
Nije uspevao Mitrović da stvori veliku šansu sve do tog momenta u 83. minutu kada je postigao gol za pamćenje.
Samo šest minuta kasnije srpski majstor fudbala mogao je ponovo da savlada golmana Totenhema, ali nije iskoristio tu šansu.
Ričarlison je na isteku regularnog dela utakmice dao treći gol za Totenhem, ali je pogodak kao i onaj Sonov poništen zbog ofsajda.
Ovo je Fulamu tek drugi poraz, uz dve pobede i jedan egal. Dobre rezultate donosi impresivni Mitrović koji je u šest utakmica šest puta zatresao mrežu.