Iznenađenje na vrhu srpskog fudbala: „Ima li kraja? Nema!“ /video/

Fudbaleri Novog Pazara upisali su novi trijumf u Superligi Srbije i došli na deobu prvog mesta sa Crvenom zvezdom.
Mobilna aplikacija Sputnik na srpskom jeziku - Sputnik Srbija
Pratite Sputnjik i na letovanju

Sputnjik Srbija neometano možete čitati širom Evrope na mobilnoj aplikaciji koju ćete pronaći OVDE. Aplikaciju takođe možete preuzeti i putem linka apkfab.com

Bio je to šesti uzastopni trijumf Novopazaraca, koji su trenutno na vrhu tabele Superlige sa 18 bodova koliko ima i Crvena zvezda.
Novi Pazar je ušao ofanzivno u meč, a već u četvrtom minutu mogao je da povede. Međutim, Miloš Mijić nije iskoristio penal za domaći tim.
Isti igrač se iskupio za promašaj, pošto je u 13. minutu pogodio mrežu Spartaka za 1:0.
U 49. minutu dosuđen je novi penal za Novi Pazar, a sa 11 metara bio je precizan Bojica Nikčević. Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata.
U preostalim mečevima današnjeg programa, Vojvodina je savladala Radnički Niš sa 3:0. Golove za Lale postigli su Iv Baraje u 22, Veljko Simić u 51. i Nemanja Nikolić u 82. minutu.
Napredak je u Kruševcu savladao novosadsku Mladost 1:0, a jedini gol na utakmici postigao je Marko Šarić u 21. minutu.
Sutra će od 16.30 časova igrati Javor - Kolubara, kao i Voždovac - Radnik. TSC će od 18.30 sati na svom terenu dočekati kragujevački Radnički.
Od 20 sati na stadionu u Humskoj ulici je na programu 168. večiti derbi između Partizana i Crvene zvezde.
Poslednji meč devetog kola SLS biće odigran u četvrtak od 18 sati, a u Beogradu će se sastati Čukarički i Mladost iz Lučana.