Teror se nastavlja – Mitrović ga dao i Arsenalu /video/

© AFP 2023 / JUSTIN TALLISAleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović - Sputnik Srbija, 1920, 27.08.2022
Aleksandar Mitrović je nastavio premijerligaški teror. Na terenu lidera Premijer lige Arsenala stigao je do jubilarnog 100. gola u dresu Fulama, ali nije mogao da spreči i poraz svog tima od 2:1 posle preokreta.
Mobilna aplikacija Sputnik na srpskom jeziku - Sputnik Srbija
Pratite Sputnjik i na letovanju

Sputnjik Srbija neometano možete čitati širom Evrope na mobilnoj aplikaciji koju ćete pronaći OVDE. Aplikaciju takođe možete preuzeti i putem linka apkfab.com

Sjajno je srpski reprezentativac pratio situaciju u 56. minutu, prišao iza leđa štoperu domaćih Gabrijelu koji je petljao s loptom, „opljačkao“ ga, i potom matirao nemoćnog golmana Remzdejla za vođstvo Fulama.
Time je nastavljena sjajna golgeterska serija Srbina koji ima četiri gola na isto toliko utakmica i jedan je od vodećih strelaca Premijer lige.
Imao je Mitrović još dve prilike u nastavku meča da zatrese mrežu Arsenala.
Ipak, tim Mikela Artete uspeo je da preokrene rezultat preko Edegora u 64. i Gabrijela u 86. minutu, čime je Arsenal zadržao lidersku poziciju na tabeli Premijer lige posle četiri odigranih kola.