Mitrović promašio penal, Fulamu bod /video/

© AFP 2023 / ATTILA KISBENEDEKAleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović - Sputnik Srbija, 1920, 13.08.2022
Srpski napadač Aleksandar Mitrović nije uspeo da se upiše u strelce na gostovanju Fulama Vulverhemptonu. Na kraju je duel završen bez golova, 0:0. Srpski napadač promašio je penal u 82. minutu i tako je propustio veliku šansu da reši meč u korist Fulama.
Mobilna aplikacija Sputnik na srpskom jeziku - Sputnik Srbija
Pratite Sputnjik i na letovanju

Sputnjik Srbija neometano možete čitati širom Evrope na mobilnoj aplikaciji koju ćete pronaći OVDE. Aplikaciju takođe možete preuzeti i putem linka apkfab.com

Fulam je u ovaj meč ušao posle sjajnog remija protiv Liverpula, a nekako se sve vreme pažnja usmeravala na to da li će Mitrović postići novi pogodak.
Otvorio je sezonu sa dva komada, ali nikako nije jednostavno kada igrate protiv Vulvsa koji su vrlo brzi i okretni, pokretljivi, pa srpskom napadaču nije bilo lako da probije bedem.
Ubedljivo najveću šansu imao je u 82. minutu sa bele tačke, ali Mitrović nije uspeo da postigne i treći gol u sezoni na drugom meču, golman mu je odbranio udarac i tako je propala velika šansa Fulama da upiše tri boda.
Imao je čak Mitrović i blizak susret sa igračima Vulverhemtona, ali sve se dobro završilo.
Fulam je na kraju morao da se zadovolji bodom, a tri boda upisali su Arsenal i Mančester Siti.
Tobdžije su nadigrale Lester sa 4:2 (Gabrijel Žezus dao dva gola i namestio jedan), dok je Siti bio bolji od Bornmuta sa 4:0.