Partizanov sumrak u Novom Pazaru /video/

© Foto : FK PartizanFudbaler Partizana Bibars Natho
Fudbaler Partizana Bibars Natho - Sputnik Srbija, 1920, 29.07.2022
Fudbaleri Partizana gostovali su u Novom Pazaru u okviru Superlige i može se reći da su doživeli sumrak. Tim Ilije Stolice otišao je po bodove i povećanje samopouzdanja posle potresa i u klubu i na terenu, a vratiće se praznih ruku - 1:0 (1:0).
Mobilna aplikacija Sputnik na srpskom jeziku - Sputnik Srbija
Pratite Sputnjik i na letovanju

Sputnjik Srbija neometano možete čitati širom Evrope na mobilnoj aplikaciji koju ćete pronaći OVDE. Aplikaciju takođe možete preuzeti i putem linka apkfab.com

Iako je tek start sezone, jasno je da Partizan već sada stavlja osvajanje titule pod znak pitanja, a tome svedoče i povici sa tribina stadiona „ode titula“.
Veoma bitan detalj meča dogodio se u 25. minutu kada je Novi Pazar poveo sa 1:0 posle gola Miloša Mijića sa bele tačke. Ne samo to, već je Partizan čak ostao sa igračem manje u toj situaciji.
Siniša Saničanin napravio je problem Partizanu jer je zaradio dva žuta kartona u roku od osam minuta - prvo u 15, a zatim i u 23. minutu utakmice. Morao je da izađe, a crno-beli su ubrzo ušli u rezultatski minus.
Do kraja prvog poluvremena Novi Pazar je mogao do 2:0 kada je Mijić pogodio stativu, a posle toga je Bibars Natho probao iz slobodnog udarca, ali je lopta otišla preko gola.
Nije u nastavku bilo lako crno-belima da igraju kada su znali da bi mogli da dožive poraz, a Novi Pazar je u dva navrata veoma opasno pretio što je ljutilo trenera crno-belih Iliju Stolicu.
Slobodno možemo reći da je Novi Pazar bio bliži drugom golu, nego što je Partizan bio blizu svom prvom.
Partizan je ostao na pet bodova, dok Crvena zvezda u slučaju pobede nad Radnikom može na potencijalnih 12.
Videćemo kakva će biti reakcija trenera Stolice i ljudi u crno-belom klubu.