Jović osvaja Italiju – sedmi gol za tri utakmice /video/

© GABRIEL BOUYSLuka Jović
Luka Jović - Sputnik Srbija, 1920, 22.07.2022
Luka Jović, srpski fudbaler, doživeo je preporod u dresu Fiorentine za koju je postigao novi gol protiv Trenta u prijateljskom meču.
Mobilna aplikacija Sputnik na srpskom jeziku - Sputnik Srbija
Pratite Sputnjik i na letovanju

Sputnjik Srbija neometano možete čitati širom Evrope na mobilnoj aplikaciji koju ćete pronaći OVDE. Aplikaciju takođe možete preuzeti i putem linka apkfab.com

Luka Jović uživa u italijanskom vazduhu i šansi da što više vremena provodi na terenu.
Srpski reprezentativac postigao je sedmi gol u samo tri utakmice u Fiorentini, a ovoga puta protiv Trenta protiv koga je Jovićev klub slavio rezultatom 4:1 u prijateljskom meču.
Luka je sedeo na klupi do 76. minuta, a onda je ušao i posle samo četiri minuta zatresao mrežu za konačan rezultat.
Golove za Fiorentinu postigli su i Šimon Zurkovski u drugom, Rikardo Sotil u 29. i 57. minutu.
Iako Fiorentina igra utakmice protiv niželigaša, svaki gol posle teškog vremena u Real Madridu, sigurno znači srpskom reprezentativcu.