Herojski remi srpskih dečaka protiv Španije!

© Foto : FSSKadeti Srbije
Kadeti Srbije - Sputnik Srbija, 1920, 23.05.2022
Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije plasirala se u nokaut fazu Evropskog prvenstva odigravši nerešeno sa Španijom 1:1.
Sputnjik i RT - cenzura  - Sputnik Srbija
VAŽNO OBAVEŠTENJE

Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite i na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu i preko mobilne aplikacije koja radi neometano, a koju možete preuzeti sa ovog linka, a video sadržaj na platformi „Odisi“ (odysee.com), kao i na platformi „Rambl“ (rumble.com).

Srpski dečaci su završili prvi deo turnira na drugom mestu, iza Španije, koja je u međusobnom duelu povela golom Davida Melje u 76. minutu.
Srbija je ostala sa igračem manje pošto je Jovan Mijatović dobio drugi žuti karton u 79. minutu, a u 88. je izjednačenje doneo Jovan Milošević iz penala.