Zvezda razbila Nišlije za povratak na prvo mesto /video/

© Foto : FK Crvena zvezdaOhi
Ohi - Sputnik Srbija, 1920, 07.05.2022
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički iz Niša rezultatom 4:1 i vratili se na prvo mesto Superlige Srbije.
Zvezda je ponovo prestigla Partizan, koji je meč 35. kola odigrao nešto ranije u toku dana, te došla na dva koraka od osvajanja srpskog prvenstva.
Crveno-beli su dominantno ušli u meč ne ostavivši prostora rivalu ni da se ponada da na Marakani može do bodova, pošto je već posle 22 minuta igre bilo 3:0.
U desetom minutu strelac je bio Katai iz penala, prednost je duplirao Ivanić u 13, a konačan ishod prvog poluvremena postavio je napadač Ohi.
Radnički je uspeo da u 54. minutu smanji na 3:1 i donese kakvu-takvu nadu svojim navijačima, ali je samo tri minuta Ohi postigao drugi gol na utakmici i time, ispostavilo se, postavio i konačan rezultat.
U narednom kolu, 14. maja, Zvezda gostuje Napretku u Kruševcu, dok Radnički u Nišu dočekuje TSC iz Bačke Topole.