Veliki Crljeni videli čudo – jedanaest golova za poluvreme

© Sputnik / Lola ĐorđevićFudbalska lopta
Fudbalska lopta - Sputnik Srbija, 1920, 30.04.2022
Fudbaleri TEK Sloge pobedili su BSK iz Borče 7:5 u utakmici Srpske lige Beograd, i to je verovatno najčudniji rezultat koji ste čuli ove godine.
Sputnjik i RT - cenzura  - Sputnik Srbija
VAŽNO OBAVEŠTENJE

Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite i na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu i preko mobilne aplikacije koja radi neometano, a koju možete preuzeti sa ovog linka, a video sadržaj na platformi „Odisi“ (odysee.com), kao i na platformi „Rambl“ (rumble.com).

U nižimi ligama mogući su razni rezultati, ali čak i tamo ne viđa se često da na utakmici padne dvanaest golova, od toga jedanaest u drugom poluvremenu.
Meč je odigran u Velikim Crljenima, gradskom naselju u opštini Lazarevac, i navijači na ovom susretu prisustvovali su spektaklu.
Sloga je povela u 30. minutu preko Lazovića i sa minimalnom prednošću domaćina otišlo se na pauzu. Šta se na pauzi dešavalo, ne znamo, ali u nastavku je palo čak 11 golova!
U proseku na svaka četiri minuta padali su golovi, što je skoro pa matematički nemoguće.
Sloga je povela 5:0, gosti su smanjili na 5:1, pa je domaćin povećao na 6:1 i to se sve desilo do 70. minuta. Potom je usledilo zatišje pred buru – i to pravu buru.
Viđen je spektakularan finiš u kom su postignuta četiri gola za četiri minuta, od 85. do 89. minuta za konačnih 7:5.