Kostićeva družina odolela Barseloni, Roma pala na ledenom severu!

© AP Photo / Michael ProbstFilip Kostić
Filip Kostić - Sputnik Srbija, 1920, 07.04.2022
Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta su uspeli da odole ekipi Barselone i izbore nerešen rezultat u prvoj utakmici četvrtfinala Lige Evrope. Akter duela bio i srpski sudija Srđan Jovanović.
Ajntraht je poveo u 48. minutu golom Ansgara Knaufa, a u 66. minutu je izjednačio Feran Tores.
Srđan Jovanović - Sputnik Srbija, 1920, 07.04.2022
Kostić je započeo akciju, ali je glavnu ulogu preuzeo sudija Jovanović /video/
U duelu nekadašnjih protivnika Crvene zvezde između Brage i Rendžersa portugalska ekipa je slavila minimalnim rezultatom, sa po 1:1 završeni su dueli Lajpciga i Atalante, odnosno Vest Hema i Liona.
Nerešeno je bilo i u Ligi konferencija, pobednika nije dala prva utakmica četvrtfinala između Fejenorda i Slavije (3:3), norveški Bodo/Glimt je savladao Romu na ledenom severu sa 2:1 golom u 90. minutu, Lester i PSV 0:0, a Marsej je pobedio tim PAOK sa 2:1.