Zvezda eliminisala TSC, poslata snažna poruka Mihajloviću /video/

© Foto : FK Crvena zvezdaNavijači Zvezde poslali poruku Siniši Mihajloviću
Navijači Zvezde poslali poruku Siniši Mihajloviću - Sputnik Srbija, 1920, 06.04.2022
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su TSC iz Bačke Topole rezultatom 4:0 u četvrtfinalu Kupa Srbije, uz poruku podrške Siniši Mihajloviću.
Crveno-beli su ispratili korak Partizana, koji je prethodno eliminisao Loznicu.
Delije su istovremeno priredile koreografiju upućenu treneru i bivšem igraču kluba Siniši Mihajloviću, koji je nedavno objavio da mu se vratila leukemija.
„Siniša, ti koji pod srećnom zvezdom živi, ti u svakoj bici pobediš. Siniša – to znači bezbroj pobeda“.
Izabranici Dejana Stankovića su već u šestom minutu slomili otpor rivala, a strelac je bio Katai sa bele tačke.
Drugi gol došao je u 56. minutu kada je drugu najstrožu kaznu u utakmici iskoristio Ben, a istovremeno je Đakovac dobio crveni karton.
Na 3:0 povisio je Ivanić, a za konačnih 4:0 se pobrinuo Ben svojim drugim pogotkom.
Pored večitih rivala, u polufinale Kupa Srbije prošli su i Vojvodina (4:0 protiv Rada) i Novi Pazar (1:0 protiv Metalca).
Brazilski fudbaler Malkom u dresu Zenita iz Sankt Peterburga - Sputnik Srbija, 1920, 06.04.2022
„Ne plašim se sankcija“: Brazilac ostaje uz Sankt Peterburg!