Bogdanović može i sa jedne noge – odličan u porazu Atlante /video/

© AP Photo / Nathan DenettePaskal Sijakam i Bogdan Bogdanović – Toronto protiv Atlanta
Paskal Sijakam i Bogdan Bogdanović – Toronto protiv Atlanta - Sputnik Srbija, 1920, 06.04.2022
Bogdan Bogdanović, košarkaš Atlante Hoks, odigrao je dobru utakmicu u porazu od Toronta – 118:108.
Sputnjik i RT - cenzura  - Sputnik Srbija
VAŽNO OBAVEŠTENJE

Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite i na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu i preko mobilne aplikacije koja radi neometano, a koju možete preuzeti sa ovog linka, a video sadržaj na platformi „Odisi“ (odysee.com), kao i na platformi „Rambl“ (rumble.com).

Bogdan je utakmicu završio sa 19 poena, devet skokova i tri asistencije, uz pet pogođenih trojki, od kojih je jedna ova na kraju prve četvrtine.
Srpski košarkaš na terenu je proveo 32 minuta, u četvrtoj četvrtini bio je jedan od najzaslužnijih što je ekipa uhvatila priključak, ali u završnici nisu mogli do pobede.
Bogdanović i Jang promašili su važne trojke, Vanvlit i Sijakam su pogodili, je utakmica od potpunog egala (103:103) otišla u ruke Toronta (108:103).
Atlanta za manje od 60 sekundi nije uspela da se vrati i pretrpela je 38. poraz u sezoni, dok je Toronto upisao 46. pobedu.
Najefikasniji u poraženom timu bio je Trej Jang sa 26 poena i 15 asistencija, Huerter je ubacio 21, dok je Kapela imao 10 i 14 skokova.
Reptorse su do trijumfa predvodili Sijakam sa 31 poenom i 13 skokova, Barns je ubacio 19, a Buše 18 poena, dok je Vanvlit imao devet asistencija i 12 poena.