Debi iz snova – Vlahoviću dovoljno 13 minuta za gol u dresu Juventusa /video/

© Tanjug / Fabio FerrariDušan Vlahović
Dušan Vlahović - Sputnik Srbija, 1920, 06.02.2022
Debi iz snova imao je Dušan Vlahović u dresu svog novog kluba Juventusa. U pobedi torinske „stare dame“ nad Veronom (2:0) u 24. kolu Serije A, srpski reprezentativac postigao je vodeći gol u 13. minutu. Konačan rezultat postavio je još jedan novajlija, a u pitanju je Denis Zakarija koji je stigao iz Menhengladbaha.
Paolo Dibala je asistirao Srbinu, koji je rutinski levom nogom prebacio golmana Verone Montipa.
Verona je napadala, i usledila je kontra torinske "stare dame". Argentinac je maestralno uposlio Dušana Vlahovića koji se iskrao odbrani Verone i uspeo da izbije "jedan na jedan" sa golmanom gostiju.
Usledila je rutinska egzekucija prvog lidera Serije A sa 18 golova, kolima ima i Ćiro Imobile iz Lacija.
Tamo gde je stao u dresu Fiorentine, Dušan Vlahović je nastavio u Juventusu. Masimilijano Alegri je ukazao poverenje srpskom reprezentativcu od prvog minuta, a on mu se odužio na najbolji mogući način.