Ohi ponovo strelac, ali Zvezda nije izdržala protiv Ukrajinaca /video/

© Foto : FK Crvena zvezdaFudbaleri Crvene zvezde na pripremama
Fudbaleri Crvene zvezde na pripremama - Sputnik Srbija, 1920, 31.01.2022
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od strane trenutno najboljeg ukrajinskog tima Šahtjora u prijateljskom meču, rezultatom 3:2. Dobre vesti po navijače crveno-belih su te da je i u trećem pripremnom meču strelac bio najnoviji napadač ekipe, Ohi Omoidžuanfo.
Prvak Srbije je gubio već posle 18 minuta, a strelci su bili Mudrik i Neres.
Na poluvreme se otišlo sa velikom prednošću za Ukrajince i standardne učesnike Lige šampiona, ali je brzo došlo do izjednačenja.
Zaostatak je smanjio Dragović u 58, a januarsko pojačanje crveno-belih u napadu Ohi je doneo izjednačenje deset minuta kasnije.
Naredni gol došao na drugoj strani terena, kada je Neres po drugi put zatresao mrežu Popovića, a Zvezda je ponovo imala priliku da dođe do izjednačenja.
Bakajoko je pao u kaznenom prostoru rivala u 79. minutu, sudija je svirao penal, ali je golman Šahtjora odbranio udarac Pavkova.
Pogledajte i celu utakmicu između Crvene zvezde i Šahtjora, aktuelnog vicešampiona Ukrajine, ali trenutno prvoplasiranog na tabeli.
Srbin i Hrvat režirali čudo: „Naterali smo Fince da gledaju futsal kao skijanje“