Dominacija Srbina na Ostrvu – het-trik Mitrovića za manje od pola sata!

© AP Photo / Armando FrancaAleksandar Mitrović proslavlja pobedu protiv Portugalije u Lisabonu
Aleksandar Mitrović proslavlja pobedu protiv Portugalije u Lisabonu - Sputnik Srbija, 1920, 15.01.2022
Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović postigao je het-trik u utakmici protiv Bristol sitija za manje od pola sata.
Mitrović je nastavio da trese mreže Čempionšipa, u kojem je najbolji strelac, a njegov gnev osetio je Bristol siti.
Na poluvremenu utakmice 27. kola druge lige Engleske srpski napadač je postigao tri gola od 21. do 46. minuta.
Na pauzu se otišlo sa neverovatnih 5:2, a najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije dodatno se udaljio na prvom mestu liste strelaca šampionata sa 27 golova (i sedam asistencija) ove sezone.