Mitrović ponovo pokazao svoju magiju za katastrofu Paunovićevog Redinga

© AP Photo / Armando FrancaAleksandar Mitrović proslavlja pobedu protiv Portugalije u Lisabonu
Aleksandar Mitrović proslavlja pobedu protiv Portugalije u Lisabonu - Sputnik Srbija, 1920, 11.01.2022
Aleksandar Mitrović, najbolji strelac reprezentacije Srbije, postigao je novi pogodak u dresu Fulama na utakmici protiv Redinga.
Mitrović je nastavio sa svojom fudbalskom magijom i u 25. kolu Čempionšipa, a ovoga puta savladao je golmana Redinga.
Fulam je poveo već u 13. minutu golom Harija Vilsona, nakon čega su nastavili sa dominantnom igrom i malo prilika dopuštali Redingu.
U nadoknadi prvog poluvremena sudija je svirao penal, a šutirao je iskusni Mitrović koji je bez problema povećao prednost na 2:0.
Pogledajte novi pogodak srpskog asa:
Podigao je Mitrovićev gol samopouzdanje ekipi, a Vilson je sjajno ušao i u drugo poluvreme.
U 60. minutu Fulam je preko strelca prvog gola poveo sa 3:0, da bi novu prednost doneo Tete na asistenciju Mitrovića.
U 71. minutu Kebano je posle asistencije Vilsona dao gol za 5:0, a samo četiri minuta kasnije neverovatno raspoloženi igrači Fulama preko Adarbijoe došli su i do 6:0.
Ipak, to nije bio kraj predstave jer je završnu reč imao najbolji strelac Srbije koji je u 89. minutu zatresao mrežu za 7:0.
Reding koji predvodi Veljko Paunović, srpski trener, pretrpeo je najubedljiviji poraz u sezoni.
Mitrović je konačno posle mesec dana ponovo pokazao svoje umeće i i dalje vodi u trci za najboljeg strelca Čempionšipa.