Uzalud „blickrig“ Ibrahimovića, Vlahović srušio i Milan! /video/

© Foto : LaPreše via AP/Marco BuccoDušan Vlahović
Dušan Vlahović - Sputnik Srbija, 1920, 20.11.2021
Srpski fudbaler Dušan Vlahović bio je strelac u pobedi svoje Fiorentine nad Milanom, uprkos dva gola za pet minuta sjajnog Zlatana Ibrahimovića.
Fiorentina je na domaćem terenu savladala Milan rezultatom 4:3, u 13. kolu italijanske Serije A.
Tim iz Firence nastavio je da igra dobro ove sezone, a sada je milanskom gigantu naneo prvi poraz u sezoni.
Na poluvremenu je bilo čak 2:0 za domaćina, posle golova Dankana u 15, odnosno Saponare u prvom minutu nadokande prvog poluvremena.
Reprezentativac Srbije je u 60. minutu povisio na 3:0.
A, onda – blickrig Ibrahimovića, švedskog napadača koji je dao sve od sebe da njegov tim ostane neporažen, pa je postigao golove u 62. i 67. minutu.
Napadao je Milan, ali nije mogao do gola, da bi im sudbinu zapečatio upravo Vlahović.
Bivši napadač Partizana je u 86. minutu stavio tačku na pitanje pobednika i postigao drugi gol.
U 96. minutu je Venuti postigao autogol i postavio konačan rezultat, ali to nije ništa promenilo.