Mitrogol ne staje! /video/

© REUTERS / PEDRO NUNESSrpski napadač Aleksandar Mitrović proslavlja gol protiv Portugalije
Srpski napadač Aleksandar Mitrović proslavlja gol protiv Portugalije - Sputnik Srbija, 1920, 20.11.2021
Mitrović je ponovo obukao dres Fulama u Čempionšipu i maltene momentalno nastavio golgeterski učinak.
On je u 24. minutu utakmice sa Barnslijem u 18. kolu druge lige Engleske postigao gol kojim je njegov tim poveo sa 1:0.
To je bio njegov 21. gol u ligi ove sezone (uz pet asistencija), pa je prednost nad drugim na listi, Breretonom iz Blekburna koji ima 13 pogodaka, dodatno uvećana.
Do kraja meča Fulam je postigao još dva gola i savladao Barnsli sa 4:1, te izbio na prvo mesto Čempionšipa ispred Bornmuta, sa bodom i utakmicom više.
Podsetimo, popularni Mitrogol je nedavno u Lisabonu u 90. minutu doneo trijumf Srbiji protiv Portugalije i poslao Orlove direktno u Katar.