Zvezda rane iz Surdulice zalečila u Kragujevcu

© Foto : FK Crvena zvezdaFudbaleri Crvene zvezde
Fudbaleri Crvene zvezde  - Sputnik Srbija, 1920, 31.10.2021
Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su ubedljivu pobedu nad Radničkim u Kragujevcu u 15. kolu Superlige Srbije rezultatom 3:0.
Crvena zvezda je uspela da se oporavi od iznenađujućeg poraza u prethodnom kolu od Radnika u Surdulici i zabeležila je 11. pobedu u sezoni.
Zvezda je do gola stigla već u 18. minutu preko Mirka Ivanića, a do kraja poluvremena prednost je duplirao Milan Pavkov.
Svega četiri minuta u drugom poluvremenu bilo je potrebno Zvezdi da stigne do trećeg gola koji je delo Aleksandra Kataija.
Zvezda ostaje drugoplasirana na tabeli sa 35 poena, pet manje od vodećeg Partizana, dok je Radnički na 12. mestu sa 14 poena koliko ima i lučanska Mladost.